Firma CAMARELO w swojej ofercie dysponuje także akcesoriami do wózka, gdyż często zakup samego wózka to dopiero „połowa sukcesu”. Warto jeszcze zaopatrzyć się w dodatkowe akcesoria, niezwykle przydatne dla niemowlęcia i jego rodziców w czasie spacerów. Akcesoria do wózków z jednej strony mają zastosowanie funkcjonalne (tak zwane adaptery, które dostosowują różne części składowe wózka i fotelika do siebie), z drugiej strony chronią dziecko przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Inne z kolei zwiększają funkcjonalność modelu czy też służą zabawie podczas podróży.
Image

Rękawiczki do wózka

Rękawiczki chronią dłonie rodziców przed chłodem, wiatrem oraz mrozem.  Rękawiczki mają uniwersalne rozmiary, co pozwala dopasować je do wszystkich rodzajów wózka. Wykonane są z nieprzemakalnego materiału, a wnętrze stanowi miękki i cieplutki polar. Rękawiczki zapinane są na rączkę wózka za pomocą nap.

Produkt dostępny jest w 5 kolorach: czarne, grafitowe, granatowe, beżowe i szare.

Adaptery


 Adaptery przeznaczone są do montażu fotelika samochodowego na konstrukcję wózka.
 • MAXI-COSI z grupy  0+ (0-13 kg).
 • CYBEX z grupy 0+ (0-13kg)
 • KIDDY z grupy 0+ (0-13kg)
 • BeSafe z grupy 0+ (0-13kg)

Producent nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystywanie adaptera do połączeń nie wskazanych przez niego jako dopuszczalne.
UWAGA! Przed wpięciem fotelika prosimy sprawdzić, czy adaptery są prawidłowo przymocowane do konstrukcji.
DSC_0746-adaptery(h400px).jpg
DSC_0749-baza-(400px).jpg

Baza

Bazę montuje się na stałe w samochodzie, a fotelik jest w nią wpinany i wypinany jednym przyciskiem.
Rozwiązanie to zapewnia bezpieczeństwo malucha podczas podróży oraz łatwość i wygodę montażu fotelika w samochodzie.
Bazę można zamontować w samochodach z systemem Isofix jak również bez tego systemu (montaż na stałe poprzez przypięcie pasami samochodowymi w szczelinach zaczepów).
Aby zamontować fotelik Carlo lub KITE na bazę musi on być wyposażony w 2 poprzeczne metalowe pręty od spodu fotelika. Jeżeli ich nie ma, to oznacza, że nie został przystosowany do bazy isofix.
Baza jest uniwersalna i pasuje do fotelików typu Carlo lub KITE.

Charakterystyka:

 • - możliwość montażu fotelika z systemem Isofix lub za pomocą samochodowych  pasów bezpieczeństwa
 • - stabilny system mocowania dzięki zastosowaniu nogi wspierającej
 • - czytelna informacja o prawidłowym zamocowaniu fotelika w bazie
 • - posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa ECE R44/04
 • - łatwy montaż fotelików i bazy
 • - mocowanie Isofix dla uzyskania największego bezpieczeństwa
 • - płytka zabezpieczająca z zatrzaskiem bezpieczeństwa optymalizuje ochronę w przypadku uderzenia w tył pojazdu


Wymiary: szerokość: 37cm; wysokość: 13,5cm; długość: 50,8cm

Parasolka

Zostały wykonane z wysokiej jakości nieprzemakalnej tkaniny impregnowanej z filtrem UV. Wspaniała ochrona przed słońcem (filtr UV), silnym wiatrem oraz niespodziewanym deszczem.
Całość jest wykonana bardzo starannie i solidnie, od elementów poszycia poprzez konstrukcję elementów stałych, do części ruchomych.
Zaletą parasolki są elementy ruchome, które ułatwiają odpowiednie ułożenie pozycji parasolki podczas spaceru w odpowiednim kierunku, co zapewnia dziecku pełny komfort i wygodę niezależnie od pogody.
Parasolka "łamana" jest w dwóch miejscach - co ułatwia dopasowanie pozycji parasolki do własnych potrzeb. Uchwyt, który mocujemy na stałe do stelaża wózka, został odpowiednio dopasowany z możliwością regulacji do grubości rurki.
Parasolki zaopatrzone są w uchwyt mocujący do wózka z innowacyjnym zaczepem pozwalającym na szybkie odpięcie parasolki od zaczepu bazowego zamontowanego na stałe do stelaża wózka.
Posiada tradycyjny mechanizm składania, oraz specjalne kółeczko do ładnego złożenia elementu materiałowego.Parasolki są dostępne w różnych odcieniach kolorystycznych oraz idealnie pasują do tapicerki wózka.

DSC_0753-parasolki-(400px).jpg
Akcesoria-moskitiera-(400px).jpg

Moskitiera

Uniwersalna, przewiewna, wyprodukowana w Polsce moskitiera zabezpieczająca dziecko przed insektami. Moskitiera jest wielofunkcyjna i nadaje się do: wózka głębokiego - czyli do gondoli, oraz do wersji  spacerowej.
Moskitiera jest wykonana z delikatnego, przewiewnego materiału - pozwala dziecku na swobodne oddychanie i kontakt wzrokowy z rodzicem. Solidna, drobna siateczka dobrze zabezpiecza przed owadami. Łatwo się ją zakłada, więc jest praktyczna w użytkowaniu.
Moskitiera jest obszyta gumką, dlatego zapewnia łatwy dostęp do dziecka w każdej chwili. Dzięki takiemu rozwiązaniu moskitiera szczelnie przylega do wózka. Moskitiera jest niezbędna podczas codziennych spacerów, zwłaszcza w letnie, upalne dni.

Folia przeciwdeszczowa

Folia przeciwdeszczowa zabezpiecza wózek i dziecko przed niepogodą.
Wykonana z grubej mlecznej folii całkowicie bezpiecznej dla dziecka, wykończona czarną lamówką odpornej zarówno na wysokie, jak i niskie temperatury. Posiada okienko poprawiające cyrkulację powietrza oraz zapobiegające parowaniu oraz umożliwiające dostęp do dziecka. Szybki montaż i demontaż ułatwia użytkowanie. Produkt jest bardzo prosty w konserwacji – wystarczy przetrzeć go wilgotną ściereczką.
Folia posiada atest PZH pod kątem zgodności z dyrektywami 202/72we oraz 1935/2004 jakości materiałów i wykonania.

Akcesoria-folia-(400px).jpg

Aktualny katalog Camarelo

© 2018 Camarelo